Biuro detektywistyczne

Warto wiedzieć

Według badań seksuologa prof. Zbigniewa Izdebskiego, zdradza ok. 30 proc. polskich mężczyzn i ok. 20 proc. kobiet. Najwięcej zdrad jest w woj. zachodniopomorskim (ach, te długie rozłąki ludzi morza…), a najmniej w wielkopolskim (poznańska wierność i uczciwość?). Najliczniejszą zdradzającą grupą są osoby w wieku 40-49 lat.

To wiek, kiedy w stały związek wkrada się nuda, a możliwości jeszcze są. Polacy, zdaniem prof. Izdebskiego, zdradzają wyjątkowo sprytnie. Czynią to tak umiejętnie, że często partner albo w ogóle o zdradzie się nie dowiaduje, albo donosi mu o tym ktoś trzeci, tzw. życzliwy. Pewnie dlatego jedynie ok. 4 proc. tych, którzy mają stałego partnera, uważa, że partner ma kogoś innego. Prof. Izdebski mówi, że każde nietypowe zachowanie partnera może świadczyć o jego zdradzie. Bo choć zdradzającym może się wydawać, że są tacy sprytni, to można zaobserwować pewne sygnały zdrady.

CO ZROBIĆ PRZY PODEJRZENIU O ZDRADZIE?

Kiedy podejrzenia się sprawdzają

Mówi się, że zdradzana kobieta przeczuwa, że dzieje się coś złego, ale za wszelką cenę stara się nie zwracać uwagi na sygnały i nie dopuszczać podejrzeń do świadomości. Teraz przypominasz sobie, jak parę miesięcy temu ktoś ze znajomych wspomniał, że widział twojego męża w samochodzie z jakąś panią. Podobno wyglądali na zaprzyjaźnionych… Na twoje pytania mąż odpowiedział zdawkowo: “To koleżanka z pracy, spieszyła się, więc ją podrzuciłem”. Uznałaś rzecz za nieistotną. Teraz zdajesz sobie sprawę, że mniej więcej w tym czasie on zaczął znacznie później wracać do domu. Myślałaś: “Przepracowuje się dla nas” i nie robiłaś wyrzutów. A potem służbowe delegacje, praca w weekendy… Coraz więcej elementów zaczyna pasować do układanki. Zdajesz sobie sprawę, że romans twojego męża trwa już od wielu miesięcy. Uświadamiasz sobie, że z powodu innej kobiety mąż tak bardzo się zmienił, zaczął o siebie dbać, używa lepszych kosmetyków, kupił sobie nowy garnitur. Niby po to, żeby lepiej prezentować się w pracy… Dociera też do ciebie, że przecież kilkakrotnie wspominał o koleżance z pracy, która jest mu wyjątkowo życzliwa i pomocna. Ciepło o niej mówił. Za to w stosunku do ciebie zrobił się niezależny i buntowniczy niczym nastolatek. Myślałaś: “Nie mogę go ograniczać, potrzebuje odskoczni”. Teraz przeklinasz swoją naiwność: “Jak mogłam być taką idiotką? Byłam głucha i ślepa”.

Czytaj więcej na www.styl.pl

Gdy doszły cię informację, że twój partner cię zdradza najpierw jest szok, niedowierzanie, łzy, złość…” to niemożliwe, że on mógł to mi zrobić..” Dotąd uważałaś , że twój związek jest dobry. Teraz czujesz , że twój świat w jednej chwili rozsypuje się niczym domek z kart. Najbliższy człowiek oszukał cię, zdradził, zranił. zawiódł…Rozpaczasz, nie śpisz po nocach. Tak naprawdę marzysz , że ten koszmar okaże się tylko złym snem.Ale tak nie jest!!! On cię zdradza i prawdopodobnie od ciebie odejdzie… w życiu twojego męża jest inna kobieta.

Nie obwiniaj siebie, cokolwiek skłoniło go do zdrady to jego wina-nie twoja. On powinien porozmawiać z tobą wcześniej , że związek go dławi, że czuje się osamotniony…może po rozmowie byście razem ratowali swój związek, poszli na kompromisy…ale tego nie zrobił…nie rozmawiał z tobą… zdradził cię.

Zacznij działać, nie czekaj. Może warto zdobyć dowody na jego zdradę, wynająć detektywa który zbierze dowody jego zdrady, przygotuje ci materiał dowodowy . I tak mąż już cię zdradził a następnym krokiem może być porzucenie ciebie …Pomyśl – przecież masz dzieci, wspólny majątek do którego dorabialiście się tyle lat.

Może trzeba się zabezpieczyć.. co zrobisz jak zostawi cię dla tej “drugiej” ? . Udowodnij mu winę. Zacznij brać sprawę w swoje ręce .. nie rozpaczaj tylko działaj !!! Zacznij być silną kobietą. Porażki życiowe człowieka wzmacniają. Zycie jest przed Tobą!!! Jeszcze będziesz szczęśliwa.