Biuro detektywistyczne

O nas

TMK DETEKTYW to koncesjonowane biuro, świadczące zaawansowane usługi detektywistyczne na terenie kraju oraz całej Europy. Nasz zespół składa się z doświadczonych, rzetelnych i skutecznych licencjonowanych detektywów—byli funkcjonariusze służb mundurowych, którzy nie boją się trudnych i skomplikowanych zleceń. Detektywi TMK DETEKTYW posiadają doświadczenie i obszerną wiedzę niezbędną do rzetelnej realizacji każdego zlecenia z obszarów prywatnych i biznesowych. Jesteśmy doskonale przygotowani technicznie do pracy operacyjnej w terenie oraz merytorycznego opracowywania pozyskanego materiału dowodowego na potrzeby naszych klientów.

Biuro detektywistyczne TMK DETEKTYW działa na podstawie zaświadczenia MSWiA i jest wpisane do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych pod numerem RD-19/2017. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności detektywistycznej.

Każdej osobie kontaktującej się z naszym biurem zapewniamy pełną anonimowość oraz zachowanie tajemnicy służbowej obejmującej zarówno sam fakt kontaktu, jak i cały przebieg współpracy. Z przeprowadzonych czynności sporządzamy dokładny raport detektywistyczny wraz z materiałem dowodowym. Dysponujemy możliwością podjęcia natychmiastowych działań na terenie całego kraju. Nasze Biuro jest do Państwa dyspozycji przez siedem dni w tygodniu, 24 h na dobę.